دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

ساماندهی بسط شرقی حرم حضرت معصومه س با اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد تومانی

ایسنا/قم شهردار قم پروژه بسط شرقی که به نوعی مجموعه‌ای از پارکینگ، فضای باز شهری و خدمات به زائر است با سرمایه‌گذاری سه هزار میلیارد تومانی در حال اجرا است.  


دکتر سیدمرتضی سقاییان نژاد امروز ۴ شهریورماه با اشاره به اهمیت ساماندهی بافت پیرامون حرم مطهر حضرت معصومه (س) اظهار کرد: پروژه‌های بزرگی در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) فعال هستند که ارزش ریالی آن‌ها به چند ١٠ هزار میلیارد تومان می‌رسد.  


شهردار قم با اشاره به ابعاد مختلف توجه به سیما و منظر شهری در اطراف حرم‌های مذهبی گفت: ما در انتظام‌بخشی به محیط پیرامونی حرم مطهر موفق بودیم؛ زمانی بود که دست‌فروشان تا درب حرم حضور داشتند اما امروز آرام‌سازی خوبی اطراف حرم مطهر صورت گرفته است.  


به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی از روابط عمومی شهرداری قم، سقاییان نژاد از دیگر کارهای صورت گرفته در بافت پیرامون حرم حضرت معصومه (س)، گفت: احداث پیاده‌راه‌های ارم و انقلاب از اتفاقات مهم سال‌های اخیر اطراف حرم مطهر بود.  


به گفته وی، در حال حاضر سه سمت حرم مطهر ساماندهی شده است و برای ساماندهی شرق حرم باید انرژی بیشتری صرف کرد.  


سقاییان‌نژاد ادامه داد: دو سال است تمام کوشش شهرداری قم به ساماندهی شرق حرم مطهر معطوف شده و چند پروژه بسیار مهم در آن پیگیری می‌شود.  


وی تکمیل و ادامه تونل غدیر را از پروژه‌های بسیار مهم شرق حرم مطهر دانست و گفت: پروژه بسط شرقی که به نوعی مجموعه‌ای از پارکینگ، فضای باز شهری و خدمات به زائر است با سرمایه‌گذاری سه هزار میلیارد تومانی در حال اجرا است.  

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی