دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

مطهری قدرت خود را به فولاد دیکته کردیم


P style=”TEXT-ALIGN: justify”>به گزارش ایرنا؛ «حمید مطهری» پس از پایان بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان که با پیروزی یک بر صفر قرمزپوشان تهرانی همراه شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۱۵ دقیقه ابتدایی، فولاد بهتر از ما بازی کرد اما هرچه از جریان بازی گذشت میدان را در اختیار گرفتیم.


مربی پرسپولیس درباره شایعه کناره‌گیری کادر فنی خاطرنشان کرد: شرایط ما بسیار سخت است و دیگر توان ندارم حرفی بزنم. فقط به بچه‌ها باید خسته نباشید بگویم که با این شرایط اینطور کار می‌کنند، ولی شرایط ما خیلی سخت است.


مطهری تصریح کرد: تازه فهمیدم پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است؛ گل بود به سبزه نیز آراسته شد. جای این که برای برد خوشحال باشیم باید این شرایط را تحمل کنیم.


تیم فوتبال پرسپولیس، عصر امروز شنبه با تک گل «مهدی عبدی» از سد فولادخوزستان گذشت و با ۳۵ امتیاز رتبه دوم جدول را حفظ کرد. هم اکنون استقلال با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین استتیم فوتبال پرسپولیس، عصر امروز شنبه با تک گل «مهدی عبدی» از سد فولادخوزستان گذشت و با ۳۵ امتیاز رتبه دوم جدول را حفظ کرد. هم اکنون استقلال با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین است