دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل

تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل با استفاده از میلگرد با کیفیت و رنگ های متنوع تولید می شود این امر باعث شده تا طول عمر این نوع حفاظ افزایش یافته و امکان رنگ آمیزی متنوع آن می تواند برای هر ساختمان و سلیقه ای حفاظ شاخ گوزنی را مناسب کند .

حفاظ شاخ گوزنی آمل در ارتفاع های مختلف از 50 سانتی متر تا 150 سانتی متر تولید می شود میلگرد استاندارد برای ساخت آن میگرد 8 می باشد که در این صورت مقاومت و استحکام بسیار بالایی را در برابر ضربه خواهد داشت .

تراکم حفاظ شاخ گوزنی تاثیر مستقیم در ضریب امنیتی آن خواهد داشت به صورت استاندارد فاصله هر شاخه تا شاخه بعدی باید بین 8 تا 12 سانتی متر در نظر گرفته شود .

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی آمل به هر رنگی امکان پذیر است از این سو شما می توانید برای همخوانی بیشتر این حفاظ با ظاهر ملک خود در سفارش ساخت رنگ آنرا به صورت معمول از رنگ مشکی سفید قهوه ای برای ساخت این نوع حفاظ استفاده می شود .

مواد اولیه مناسب و داشتن ابزار الات مناسب و کافی از الزامات تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل می باشد برای تولید این نوع حفاظ از میلگرد 8 بدون عاج بهره می گیرند برای برش پس از اندازه گذاری بر روی میلگرد آن را به صورت مورب با اهن بر برش میدهند.

برش مورب باعث می شود تا میلگرد های برش داده شده نوک تیز باشند و این مورد دلیل اصلی بازدارندگی عالی در حفاظ شاخ گوزنی آمل است برای ایجاد حالت خمیده شاخ گوزنی قطعات برش داده شده را توسط خم کن فرم میدهند.

بدون داشتن فرم خاص بسیار سخت است و از همه مهم تر محصول نهایی تولید شده یکدستی خود را از دست میدهد. داشتن ارتفاع متناسب و یک دست هم از ویژگی های لازم برای تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل است .

حفاظ شاخ گوزنی را در شباهت با شاخ های قوی و زیبای گوزن تولید و به این نام شناخته می شود به کمک تولید حفاظ شاخ گوزنی بر زیبایی و ابهت نرده روی دیوار خانه بیافزایید و از گرمای دلچسب امنیت برخوردار شوید یکی از عوامل مطلوب در نمای منازل مسکونی زیبایی آن است.

باید مسئله امنیت را با استفاده از نرده حفاظ جدی بگیرد شما با حفاظ شاخ گوزنی آمل می توانید قلمرو زیبایی و درجه ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید.

اگر به دنبال محافظی ایمن با دوام و قوی جهت منازل مسکونی ویلا و باغهای خارج از شهر خود هستید حفاظ شاخ گوزنی برترین گزینه است.

قابلیت رنگ کردن این حفاظ به نوبه خود نقشی موثر در زیبایی آن بازی میکند تولید این نوع حفاظ و رنگ آمیزی مناسب میتوانید شاهد مقاومت بالا در برابر نور خورشید بارش باران و عمری طولانی برای حفاظ باشید.

با نصب این نرده می توانید از ورود سارقان و حتی حیوانات به اماکن خصوصی و مورد استفاده خود جلوگیری نمایید نوک های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی ضریب امنیت و وسیله ای خطرناک جهت افرادی است که می خواهند از آن رد شوند.

ساخت این نوع حفاظ اغلب از میلگردی به اندازه 8 میلی متر استفاده می شود باید بدانید که این نرده های محافظ اغلب از نظر طولی در شاخه های اصلی 2 متری ایجاد می شوند.

بلندی حفاظ شاخ گوزنی نیز بنا بر درخواست از 50 تا 150 سانتی متر می باشد توجه به میزان ارتفاع دارای عرض متغیری از 35 تا 40 سانتی متر است میزان شاخک اصلی در هر دو متر طول به نام شناخته می شود.

برشکاری تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل می باشید میلگرد را با استفاده از دستگاه برش به حالت نوک تیز و اریب برش میدهند. سپس به سراغ دستگاه خم کن می رویم وسیله ای که میلگرد ها، توسط آن شکل های لازم را پیدا میکنند.

قطعات میلگردی را که آماده شده است به دستگاه جوشکاری آنگاه جوشکاری به طریق سنتی الکترود انجام می شود.

تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل یکی از مدل‌های حفاظ مخصوص دیوار است که برای جلوگیری از عبور سارقین و افراد غریبه به حریم شخصی خانه‌ و ساختمان‌ روی تمامی‌ دیوارها اعم از آجری سنگی سیمانی نصب می شود.

حفاظ شاخ گوزنی در واقع همان نقش سیم خاردار قدیمی‌ را ایفا میکند بدون اینکه چهره ساختمان را زشت و بدفرم کند.

این نوع حفاظ همان طور که از نامش پیداست ظاهری شبیه شاخ گوزن داشته و تیز و متراکم آن مانعی سخت برای عبور افراد است هر قدر تعداد تراکم و در هم پیچیدگی شاخه‌ این نوع حفاظ بیشتر باشد امکان عبور از آن نیز سخت‌تر خواهد بود.

برای نصب نرده شاخ گوزنی آمل می بایست اتصال ها به نقاطی صورت بگیرد که از نظر استحکام دارای قدرت بالا بوده میخ ها استفاده شده بین دو میلگرد طولی که مابین نرده شاخ گوزنی آمل را تشکیل می دهند.

دو میلگرد طولی که به صورت موازی با هم قرار می گیرند و فاصله ۵ سانت از یکدیگر قرار می گیرند تا اصول آن رعایت شده باشد.

تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل نکته مهم در این کار سطح فنی پرسنل است شاید در مرحله اول با شنیدن نام حفاظ و یا میل‌گرد و دستگاه جوش تصوری از یک جوش‌کاری ساده داشته باشید.

نکاتی که مردم باید در مورد تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل باید بدانند باید در هنگام بازدید از پروژه و ترسیم نقشه دیوار مسیر عبور کابل شهری را مشخص کنند تا در هنگام سوراخ کاری سانحه ای رخ ندهد.

در هنگام شاسی کشی و بعد از نصب حفاظ از به آسانی باز و بسته شدن درب اطمینان حاصل نمایند و از انتقال نیرو وارده بر اثر حفاظ روی درب جلوگیری نمایند.

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی آمل باید با انواع بستر دیوار آشنا باشیم برای دیوارهای مختلف بستر ودرپوش‌های مختلفی وجود دارد که یک نصاب باید با انواع مختلف آن آشنا باشد.

باید به خاطر داشته باشید که درپوش به بخشی از مصالح ساختمانی مانند سنگ یا فلز که بر روی دیوارهای بیرونی که در سمت نما نصب می شوند.

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی می توان به داشتن شاخه تیز بسیار زیاد و در هم تنیده و قابلیت افزایش شاخه های تیز و تولید در ارتفاع های گوناگون و داشتن عرض مناسب برای پوشش سطح دیوار و غیرممکن ساختن عبور از آن اشاره داشت.

حفاظ شاخ گوزنی آمل بر روی دیوار محوطه خانه ها باغ ویلا مورد استفاده قرار میگیرد. برای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی باید با در نظر گرفتن بستر کار و نوع حفاظ روش نصب صحیح را انتخاب نمود تا در انتها شاهد استحکام و دوام و زیبایی کار باشیم.

تولید حفاظ شاخ گوزنی آمل روش های متعددی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد که به برخی از رایج ترین این روشها در ادامه می پردازیم اما قبل از ان باید انواع حفاظ و انواع بستر کار را بشناسیم از نظر نصب حفاظ شاخ گوزنی به دو دسته کلی تقسیم میشوند.

حفاظ که برای شاسی آنها از دو عدد میلگرد نمره 8 به صورت طولی استفاده می شود مقاومت کمتری نسبت به حفاظ هایی که روی شاسی پروفیل کار می شوند دارند

https://hefazamol.ir

تلفن تماس: 09194915895