دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

۲۲ نماینده در نامه ای به وزیر راه خواستار ارائه برنامه زمانبندی

تهران – ایرنا – ۲۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار ارائه برنامه زمانبندی دقیق برای اجرای طرح‌های عمرانی شدند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، ۲۲ نماینده مجلس در نامه ای به رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی درخواست کردند، طی ۲۱ روز اداری اقدام لازم جهت شفاف‌سازی برنامه‌های این وزارتخانه را در ۶ محور را ارائه کند.


در این نامه خطاب به وزیر راه و شهرسازی آمده است: ضمن تقدیر و تشکر از برنامه دقیق جناب‌عالی جهت تصدی سمت مقام عالی وزارت راه و شهر سازی، خواهشمند است جهت ایجاد فضای همکاری، هم‌افزایی و نظارت، دستور فرمایید طی ۲۱ روز اداری اقدام لازم جهت شفاف‌سازی برنامه در محورهایی که در ادامه به حضورتان تقدیم می‌شود، صورت پذیرد و اطلاعات درخواستی در قالب جدول  به اینجانبان منعکس گردد. توجه جناب‌عالی مزید امتنان خواهد بود.


برنامه زمان‌بندی اجرای هر طرح، تعیین فازهای اجرای طرح‌ها و ارائه میزان پیشرفت شاخص‌ها به صورت دوره‌های شش ماهه، شاخص‌ها و سنجه‌های قابل اندازه‌گیری برای هر طرح، وضعیت شاخص‌ها در آغاز به کار دولت سیزدهم برای یک از طرح‌ها، چشم‌انداز و خروجی نهایی هریک از طرح‌ها، و ارائه نام مسئول ارائه‌دهنده گزارش‌های دوره‌ای از وزارت راه و شهرسازی به مجلس شورای اسلامی و پیگیری کننده بازخورد نمایندگان در خصوص میزان پیشرفت هر یک از طرح‌ها، ۶ محور درخواست شده نمایندگان از قاسمی بوده است.


اقبال شاکری، صدیف بدری، روح الله نجابت، مهدی طغیانی، مجتبی توانگر، روح الله متفکر ازاد، مصطفی طاهری، ابوالفضل عمویی، ابوالفضل ابوترابی، ابراهیم رضایی، حجت الله فیروزی، مهدی باقری، مالک شریعتی نیاسر، محمدمهدی فروردین، مهدی عسگری، علیرضا سلیمی، هادی بیگی نژاد، احمد راستینه، سیدمجتبی محفوظی، علیرضا عباسی، محمد رشیدی، محمدحسین حسین زاده بحرینی ۲۲ نماینده نگارنده نامه به وزیر راه و شهرسازی بودند.