دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قاچاق ۱۲۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی از سوی یک شرکت صنعتی کشف

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام یک شبکه سازمان یافته قاچاق سوخت و کشف سه میلیون لیتر سوخت قاچاق از این باند خبرداد.


به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش با ارجاع یک فقره پرونده قاچاق سوخت توسط یک شرکت صنعتی در استان تهران رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.


وی ادامه داد:‌ با اقدامات کامل اطلاعاتی و عملیاتی صورت گرفته اعضای این باند که در قالب یک شرکت صنعتی فعالیت داشتند شناسایی شدند. در ادامه مجوز بازرسی از این شرکت نیز اخذ شد و ماموران در جریان بازرسی از محل شرکت مذکور، گمرک کاوه و مرز دوغارون مقدار سه میلیون لیتر فرآورده‌های سوختی یارانه‌ای را کشف کردند.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه در جریان این پرونده ۲۰ نفر از متهمان از جمله اعضا هیات مدیره این شرکت و دیگر افراد مرتبط بازداشت شدند، گفت: با بررسی ابعاد پنهان پرونده و مراودات مالی و تجاری متهمان و اسناد و مدارک موجود مشخص شد که این شرکت در سال‌های اخیر حدود ۱۲۰ میلیون لیتر فراورده های نفتی را به خارج از کشور قاچاق کرده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز