دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

غیرحضوری شدن برخی از مدارس آذربایجان شرقی در روز دوشنبه به دنبال

ایسنا/آذربایجان شرقی به دنبال بارش برف و کولاک و برودت هوا برخی از مدارس آذربایجان شرقی، فردا روز دوشنبه ۲۵ دی ماه برای دومین روز متوالی غیرحضوری شد.


با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق کلیبر و خداآفرین، مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.


همچنین با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه عشایر مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهند بود.


در منطقه اهر، فعالیت مدارس این در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و بعدازظهر غیرحضوری می‌باشد. 


لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق هوراند و ورزقان مدارس شهری و روستایی این مناطق در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری می‌باشد.


گفتنی است؛ مدارس شهری و روستایی مرند نیز در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح غیرحضوری می‌باشد.


با توجه به لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد، مدارس شهری و روستایی منطقه خاروانا در کلیه مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری است.


در بخش رودقات منطقه صوفیان نیز تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح به صورت غیرحضوری بوده و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس شهری صوفیان و سایر مدارس روستایی منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح  با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.


 در شهرستان جلفا، مراکز پیش دبستانی، تعطیل و مقطع ابتدایی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر بصورت غیر حضوری خواهد بود و تمامی مقاطع تحصیلی بخش سیه رود غیرحضوری بوده و مقاطع متوسطه اول و دوم مدارس شهری از ساعت ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد.


همچنین مدارس شهرستان هریس، در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.


در منطقه خواجه، مدارس شهری و روستایی این منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیرشروع خواهد شد.


گفتنی است؛ امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد گردید.


شایان ذکر است؛ مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می‌باشد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگردکتر علی اباصلتیان – مشاوره فوری 09387708025