دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

رییس جمهور آیت الله رودباری اسوه اخلاق و مردم داری بود

تهران-ایرنا-رییس جمهور گفت: آیت الله رودباری اسوه اخلاق و تقوا در عرصه فرهنگی و اجتماعی نیز با مردم‌داری در رسیدگی به مسائل مردم و انجام امور خیریه همواره پیشگام بود و منشا خدمات ماندگار شد.


به گزارش خبرگزاری ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله رییسی رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم ربانی حضرت آیت‌الله سید مجتبی رودباری را به حوزه‌های علمیه، علمای اعلام، مردم متدین گیلان، شاگردان و به ویژه بیت گرامی آن مرحوم تسلیت گفت و از درگاه خداوند برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با اجداد طاهرینش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.


متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


رحلت عالم ربانی حضرت آیت‌الله سید مجتبی رودباری موجب اندوه و تاثر خاطر شد.


این عالم وارسته و انقلابی که از مبارزان نهضت اسلامی و از یاران امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بود، همه عمر شریف خود را صرف خدمت به اسلام و انقلاب و ترویج معارف اسلامی، مکتب تشیع و تربیت طلاب و شاگردان فراوان نمود.


این اسوه اخلاق و تقوا در عرصه فرهنگی و اجتماعی نیز با مردم‌داری در رسیدگی به مسائل مردم و انجام امور خیریه همواره پیشگام بود و منشا خدمات ماندگار شد.


اینجانب این ضایعه را به حوزه های علمیه، علمای اعلام، مردم متدین گیلان، شاگردان و ارادتمندان به ویژه بیت گرامی آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند برای آن سفر کرده رحمت واسعه الهی و همجواری با اجداد طاهرینش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.


سید ابراهیم رئیسی


رئیس جمهوری اسلامی ایرانآخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40