دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

جمع آوری حصار کارگاهی و معابر پیرامونی ساختمان مجلس

شهردار منطقه ۱۲ در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل عمرانی و پشتیبانی مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری حصار کارگاهی ضلع جنوب و شرق ساختمان مجلس و تعریض معابر پیرامونی آن با هدف روان‌سازی ترافیک خبر داد.


به گزارش ایسنا، انارکی محمدی، شهردار منطقه ۱۲ در دیدار با ظهوری‌منش، مدیرکل عمرانی و پشتیبانی و موسوی‌فر، مدیر طرح توسعه مجلس شورای اسلامی در حوزه تعریف پروژه‌های عمرانی و ترافیکی حول مجلس شورای اسلامی به بحث و بررسی پرداختند.


انارکی محمدی در این دیدار درباره جمع‌آوری حصار کارگاهی ضلع جنوب و شرق ساختمان مجلس گفت‌وگو کرد و مقرر شد در یک بازه زمانی مشخص این امر به نتیجه برسد.


وی همچنین از تعریض کامل خیابان‌های ضلع شرقی و جنوبی پیرامون ساختمان مجلس خبر داد و گفت: این پروژه با هدف کاهش بار ترافیک موجود در این خیابان‌ها به انجام خواهد رسید.


وی با تأکید بر تداوم جلسات حوزه عمران و ترافیک با مدیران ارشد مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این جلسات تا اجرای کامل توافقات، طی هفته جاری در کارگروه فنی ادامه خواهد داشت چراکه بدون شک اجرای کامل این اقدامات در وضعیت این محدوده بسیار اثرگذار خواهد بود و نتایج آن برای شهروندان ملموس‌تر و رضایت‌بخش  خواهد شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز