دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

بهبود کیفیت غذای ملی پوشان در خوابگاه نصرت

به دلیل نامناسب بودن کیفیت غذای ملی پوشان بوکس، فدراسیون بوکس پیمانکار تهیه غذای خود را تغییر داد.


به گزارش ایسنا، پس از انتشار خبر ایسنا مبنی بر گلایه ملی پوشان بوکس از وضعیت خوابگاه نصرت و کیفیت بد غذاهای تهیه شده، فدراسیون بوکس اقدام به تغییر پیمانکار تهیه غذای ملی پوشان این رشته کرد.


پیش از این نیز طبق دستور مناف هاشمی، دبیر کل کمیته ملی المپیک، در روزهای گذشته نصرالله سجادی، فرهاد صدر رییس آکادمی ملی المپیک و چند نفر از مدیران کمیته ملی المپیک، بازدیدی را خوابگاه نصرت داشتند و کلیات شرایط را در گزارشی به کمیته ملی المپیک ارائه دادند. 


پس از گزارش ارائه شده به کمیته ملی المپیک، مناف هاشمی سرپرست کاروان و محمود خسروی‌وفا رییس کمیته ملی المپیک دستور دادند که حداقل امکاناتی که قانون گذار ایرادی نمی‌گیرد، برای خوابگاه نصرت و بهتر شدن شرایط اردویی ملی پوشان فراهم شود.


بیشتر بخوانید:
                        “http://isna.ir/xdPdHk”>انتقاد ملی‌پوشان از وضعیت خوابگاه نصرت/ غذای رژیمی با روغن فراوان! 


روابط عمومی فدراسیون بوکس در خبر امروز (دوشنبه) ۲ مرداد ۱۴۰۲ خود نوشت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولین فدراسیون بوکس و کمیته ملی المپیک و با توجه به اینکه اصول رژیمی با غذایی که در اختیار ملی‌پوشان اردونشین قرار می‌گرفت، مغایر بود؛ پیمانکار تهیه غذای تیم ملی بوکس تغییر کرد.


باتوجه به اهمیت نوع تغذیه مناسب ورزشکاران و به دلیل اینکه اصول رژیمی با غذایی که در اختیار ملی‌پوشان اردونشین قرار می‌گرفت، مغایر بود؛ پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط مسئولین فدراسیون بوکس و کمیته ملی المپیک پیمانکار تهیه غذای تیم ملی بوکس تغییر کرد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز