دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

استقامت در برابر دشمنان رمز پیروزی ملت ایران است

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان را رمز پیروزی ملت ایران برشمرد. 


 حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یادواره آبروی محله و افتخار کوچه شهید محسن رسولی در اهر، گفت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با مشکلات و تهدیدات زیادی از سوی دشمنان روبرو بودند که توانستند با ایستادگی، صبر و استقامت در برابر دشمنان به پیروزی برسند. 


وی با اشاره به اینکه ملت ایران بالاتر از ملت‌های صدر اسلام است، گفت: این ملت بزرگ ایران با تحلیل دقیق، زمان شناس و ولایتمدار توانسته‌اند بیش از ۴۴ سال از عمر پر برکت انقلاب در مقابل همه توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان ایستادگی و مقاومت کنند. 


 نجفقلی زاده سرایی در ادامه تنها مشکل ایران در مقابل دشمنان را جنگ نرم عنوان کرد و افزود:جنگ امروز دشمنان با ملت ایران جنگ نرم است و دشمنان با همه توان به میدان آمده‌اند و می‌خواهند از طریق جنگ نرم در فضای مجازی و ایجاد فتنه جدید ذهن جوانان را کنترل کنند و این جزو توطئه‌های دشمنان است که باید در مقابل آن‌ها ایستادگی کنیم.


وی با اشاره به جنایات رژیم بعثی عراق در دوران هشت سال دفاع مقدس و برخورد ناجوانمردانه و وحشیانه این رژیم با اسرای جنگی، گفت: رژیم بعثی عراق با همه تجهیزات نظامی غرب و استفاده غیر قانونی از بمب‌های نامتعارف، شیمیایی، خردل، اعصاب و غیره جنایات بزرگی را علیه مردم و رزمندگان ایران انجام دادند که هم اکنون نیز آثار جنایت آن‌ها در بیش از ۷۰ هزار مصدوم شیمیایی ایرانی مشاهده می‌شود. 


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود: امروز هر چه داریم به برکت خون شهداست و ما وارثان خون شهدا و ادامه دهنده راه آن‌ها هستیم.


وی به زندگی و سیره شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: کسی که دوستار خداوند است، خداوند نیز او را دوست می‌دارد، به طور مثال با گذشت چهار سال از شهادت سردار دل‌ها(اسطوره تاریخ اسلام) هنوز عشق، علاقه و ارادت مردم با بصیرت، فهیم و زمان شناس شهری و روستایی ایران نسبت به این سردار مثال زدنی است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، مکتب حاج قاسم سلیمانی را بر گرفته از مکتب حضرت امام خمینی(ره) و مکتب اهل بیت(ع) عنوان کرد و بر ضرورت ترویج مکتب سردار دل‌ها در بین مردم و خصوصا جوانان کشور تاکید کرد.


وی در ادامه به موفقیت‌ها و پیروزی‌های شکوهمند و بی‌نظیر جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی نیز اشاره کرد و عملیات طوفان الاقصی را بزرگترین و پرافتخارترین عملیات‌های رزمندگان اسلام در مقابله با اسرائیل برشمرد.


وی افزود: عملیات غرورانگیز طوفان الاقصی نشان داد که چهارمین ارتش دنیا با همه تجهیزات و ادوات نظامی پیشرفته، گنبد آهنین و غیره توان مقابله با رزمندگان شجاع فلسطینی را ندارد و منشأ این شجاعت رزمندگان مقاومت در سایه رشادت‌های سردارانی مانند سردار سلیمانی است که در یک اقدام بزرگ توانست با داعش مقابله و در کمترین زمان آن‌ها را شکست دهد.


وی با اشاره به فرا رسیدن برگزاری انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، گفت: انتخابات مهم است و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی بار دیگر امید دشمنان را به یأس تبدیل خواهد کرد، چرا که امروز هدف دشمنان مأیوس کردن مردم از حضور در پای صندوق‌های رأی است.


 نجفقلی زاده بیان کرد: در طول بیش از ۴۴ سال همه انتخابات بدون تعطیلی و وقفه برگزار شده است و در ماه‌های آینده در کشور دو انتخابات بزرگ خواهیم داشت، یکی انتخابات خبرگان رهبری که یکی از سنگین‌ترین و مهمترین انتخابات‌ها برای انتخاب انسان‌های وارسته، فرزانه و عالم برای نمایندگی خبرگان رهبری در خصوص تعیین رهبر است و دومی نیز انتخابات مجلس شورای اسلامی است که با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی بار دیگر مشت محکمی بر یاوه گویان، دشمنان و معاندین نظام و انقلاب خواهیم زد. 


فرمانده سپاه ناحیه اهر نیز در این مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر حاج قاسم سلیمانی را یکی از باشکوه‌ترین و عظیم ‌رین مراسم‌های تشییع در طول تاریخ بشریت عنوان کرد. 


سرهنگ پاسدار حسن سیفی افزود: حاج قاسم سلیمانی یکی از انسان‌های شناخته شده در ابعاد مختلف فرهنگی، نظامی، سیاسی، ولایتمداری و غیره می‌باشد که توانست گروه‌های مختلف مقاومت فلسطینی را حول یک محور جمع‌آوری کند و از بین این گروه‌ها نیز حماس توانست با اجرای طرح طوفان الاقصی همه دنیا را متحیر کند و ما به این حرکت و مقاومت افتخار می‌کنیم چرا که رژیم صهیونیستی با همه نیروها، تجهیزات و غیره در حال حاضر درمانده و عاجز مانده است و پیروزی نهایی با مقاومت فلسطینی‌ها خواهد بود. 

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز