دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

آشنایی با برچسب اموال استیکر زیم

قبل از این که در مورد ویژگی‌های این برچسب‌ها توضیحاتی ارائه شود، لازم است تا به این سؤال که برچسب یا لیبل اموال چیست؟ پاسخ واضح و روشن داده شود.


به گزارش ایسنا به نقل از استیکرزیم، یکی از ملزومات برای ادارات و سازمان‌ها برای رصد اموال و دارایی‌های موجود، استفاده از برچسب اموال است. این برچسب‌ها به تناسب ویژگی‌هایی که دارند این امکان را به وجود می‌آورند تا اشخاص و شرکت‌ها از اموال و دارایی‌های خود به خوبی محافظت نموده و در صورت سرقت این تجهیزات و اموال، پیگیر آن باشند.


لیبل‌های اموال دارای ضخامت بیشتری نسبت به لیبل‌های دیگر بوده و از قابلیت چسبندگی فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشند؛ از این رو تمامی کسب و کارها، سازمان‌ها، ادارات و نهادهای بزرگ به منظور بررسی موجودی خود از این برچسب‌ها استفاده می‌کنند.


این برچسب‌ها دارای انواع مختلفی بوده و کاربردهای متنوعی دارند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی در مورد برچسب اموال توصیه می‌شود تا انتهای این مطلب را با دقت مطالعه نمایید.


قبل از این که در مورد ویژگی‌های این برچسب‌ها توضیحاتی ارائه شود، لازم است تا به این سؤال که برچسب یا لیبل اموال چیست؟ پاسخ واضح و روشن داده شود.


این برچسب‌ها در واقع لیبل‌های حاوی بارکد هستند. وجود این بارکدها باعث می‌شود تا شرکت‌ها و کسب و کارها، اموال و تجهیزات موجود در شرکت و محل کسب و کار را به آسانی و با هزینه بسیار کم، بررسی نموده و در صورت سرقت، پیگیر آن شوند.


این برچسب‌ها با توجه به نوع طراحی که دارند به صورت کامل روی تجهیزات نصب شده و به ندرت دچار خراشیدگی و یا جداشدگی می‌شوند؛ بنابراین می‌توان چنین بیان نمود که استفاده از “https://stickerzim.com/property-label/”>برچسب اموال روی تجهیزات، مانع از سرقت آنها می‌شود.


از این رو امروزه تقاضا برای چاپ و تولید و خرید این برچسب‌ها بسیار زیاد می‌باشد؛ بنابراین توصیه می‌شود برای خرید این برچسب‌ها به مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید. به این ترتیب می‌توانید از کیفیت طراحی، نصب و طول عمر این برچسب‌ها آسوده خاطر باشید.


آشنایی با برچسب اموال استیکر زیم


اما مهمترین دسته‌بندی برچسب اموال بر اساس نوع کاربری آنها صورت گرفته است. با توجه به این مسئله، می‌توان این محصولات را در دسته‌های زیر قرار داد:


یکی دیگر از انواع “https://stickerzim.com/property-label/”>برچسب اموال، برچسب‌های امنیتی هستند. این برچسب‌ها به دلیل این که حاوی ID خاصی هستند به راحتی قابل شناسایی و پیگیری می‌باشند. این ID به صورت کاملاً واضح بوده و در قالب بارکد قابل تشخیص است.


با توجه به این ویژگی‌ها، از این برچسب‌ها می‌توان برای اموال، تجهیزات و مواردی که از نظر مادی دارای ارزش بالایی هستند استفاده نمود. این امر سبب می‌شود تا این تجهیزات و وسایل به صورت ضد سرقت شده و در صورت نبود آنها، نسبت به رهگیری این محصولات اقدام نمود.


آشنایی با برچسب اموال استیکر زیم

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرآپادانا پدیدهلینک مطالب دیگرآمار حلال یا آمار حرام مسئله این است